Mediamarkt Ne Zaman Açılıyor ?

Webteknem‘den herkese merhabalar. Bugünkü bir diğer makalemizi Genel kategorimiz altına ekliyoruz. Makale konumuz ise Mediamarkt ne zaman açılıyor hakkında olacak.

Bildiğiniz üzere tüm dünyada yakın zamanda Coronavirüs denilen bir hastalık ortaya çıktı. Ve bu virüs nedeniyle dünya genelinde pek çok farklı durumlar da beraberinde geldi.

İnsanların evden çalışmaya başlaması, spor müsabakalarının ertelenmesi, zorunlu maske kullanılması, sosyal mesafe, pek çok iş yeri ve mağazanın kapatılması ve buna benzer birçok durum meydana geldi.

Media Markt Açık mı Corona ?

media-markt-acikmi-corona

Ancak kış ayında başlayan bu virüs yaz ayının gelmesi ve insanların olağanüstü önlemleri sayesinde bir nebze de olsa etkisini kaybetmiş gibi görünüyor. Bu durumda dünya yavaş yavaş eski haline dönmeye başladı diyebiliriz.

Bu geri dönüşlerden bir tanesi de teknoloji severlerin merakla açılmasını beklediği Mediamarkt mağazaları için oluyor. Pek çok insanın teknoloji ürünü alabilmek için ilk tercih ettiği adres olan Mediamarkt Mart ayından beri tüm mağazalarını geçici olarak kapatmıştı.

Ancak normalleşme sürecine girdiğimiz şu günlerde Mediamarkt yeniden açılıyor. Peki Mediamarkt ne zaman açılacak ? Arkadaşlar Mediamarkt mağazaları tüm Türkiye’de 1 Haziran Pazartesi günü yeniden açılacak.

Ancak eski çalışma saatlerinden farklı şekilde çalışacaklar. Yani Mediamarkt yeni çalışma saatleri 12:00 – 20:00 arası olarak belirlendi. Ancak tabi ki bazı bölgelerdeki mağaza çalışma saatleri farklılık gösterebilir.

Tabi ki eskisine nazaran daha titiz bir mağaza olarak karşımıza çıkacaklar. Yani müşterilerin sürekli dokunduğu reyon ürünleri belli aralıklarla dezenfekte edilecek.

Bunun dışında Mediamarkt mağazası da genel olarak sürekli dezenfekte edilerek risk düzeyi en düşük seviyede tutulacak. Umarız her şey daha iyiye gider ve genel olarak eski hayatımıza kaldığımız yerden devam edebiliriz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bir sonraki makalemizde görüşmek dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir