Android Telefonlar İçin En İyi İndirme Yöneticileri 2020

Düzensiz bir ağa sahip olunması durumunda en can sıkıcı şeylerden biri, telefonunuza herhangi bir şey indirirken indirme işleminin yarım kalması olacaktır. Özellikle indireceğiniz program ya da uygulamanın inmeye ramak kala böyle bir şeyle karşılaşmanız, en sinir bozucu şeylerden biridir.

Ancak Android telefonlar için en iyi indirme yöneticileri 2020 listemizde bulunan yazılımlar sayesinde, bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Hem daha kolay ve hızlı ve hem de kesintisiz bir indirme yapabilmek için kullanabileceğiniz indirme yöneticileri, Android cihazlarınızda bu işlemi yaparken birtakım kolaylıklar sağlamaktadır.

Android Telefonlar İçin En İyi İndirme Yöneticileri 2020

Aşağıda yer alan yöneticileri sadece akıllı cep telefonlarınız da değil, Android sistemine sahip tüm mobil cihazlarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

IDM – Dowload Manager Plus

idm-download-manager-plus

İndirme hızının artırılmasını sağlayan yönetici, eş zamanlı olarak birden çok farklı uygulama ve programı indirmenize imkan veriyor.

Ayrıca ağ bağlantısı gibi çeşitli basit sebeplerle oluşacak indirme problemlerinin de üstesinden gelen indirme yöneticisi, sade ve daha kullanılabilir ara yüzüyle dikkat çekiyor.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz IDM – Download Manager Plus’u kullanırken karşılaşacağınız reklamlardan sıkılacağınızı düşünüyorsanız, o zaman ürünün ücretli sürümünü tercih ederek reklamsız olarak kullanabilirsiniz.

IDM – Anvanced Download Manager

anvanced-download-manager-idm

Yukarıda vermiş olduğumuz yöneticiden farklı olan bu program sayesinde, yine Android cihazınıza program ve uygulamalar indirmek için kullanabileceğiniz yöneticilerden biri olan IDM, kolay bir kullanıma sahiptir.

Cihazınızın şarjı ve indirme limiti gibi çeşitli faktörleri göz önüne alarak toplu indirme yapabileceğinize imkan veren yöneticinin zamanlama özelliğinin de bulunması, en iyi indirme yöneticilerinden biri olmasını sağlıyor.

Yine yukarıdaki yönetici de olduğu gibi ücretsiz versiyonunda reklamlar gösteren uygulamanın reklamlarını kaldırmak için, ücretli sürümünden faydalanabilirsiniz.

Advanced Download Manager

advanced-download-manager-android

İsimleri birbirine yakın olan yöneticiler olsa da, Android telefonlar için en iyi indirme yöneticileri 2020 listemizdeki indirme yöneticilerin hepsi de birbirinden farklıdır. Bunlar arasında tercih edebileceğiniz Advanced Download Manager, oldukça başarılı indirme yöneticilerinden biridir.

Başarısız olan indirmeleri uygun şartlar oluştuğunda yeniden indirmeye devam eden ve çoklu indirme özelliklerine sahip olan indirme yöneticisi, indirdiğiniz ögeleri çeşitli kategorilere ayırmanıza imkan sağlıyor.

Ayrıca indirme esnasında manuel olarak duraklatma seçeneğini kullanabilir, dilediğiniz zaman ise geri başlatabilirsiniz.

Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunan yöneticinin ücretsiz sürümü reklam sunarken, ücretli sürümünü ise reklamsız olarak kullanabilirsiniz.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bir sonraki makalemizde görüşmek dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir